Znajdź wiadomość

Wyszukiwanie według nagłówków i treści

Odwiedzin:
dziś 22, wszystkich 2828134, online 5

Strona załadowała się
w 0.01022196 s
zużywając 1,15 MB

 

 
Konkursy.

 

 

 • Konkurs dla uczniów ELEKTRYKA - regulamin Zaspół Szkół Elektrycznych konkurs dla uczniów Zespołu Szkół Elektrycznych. Tematem konkursu są budowle regionu, które należy ocalić od zapomnienia.
 • Coroczny konkurs dla uczniów szkół gimnazjalnych - regulamin Zaspół Szkół Elektrycznych ogłasza kolejną edycję konkursu dla uczniów szkół gimnazjalnych z Włocławka i regionu. Tym razem tematem konkursu są budowle regionu, które należy ocalić od zapomnienia.
 • Konkurs informatyczny INFORMIADA 2016 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa we Włocławku organizuje konkurs informatyczny "INFORMIADA 2016".
 • Ogólnopolskiego Konkursu IT Zachęcamy serdecznie do bezpłatnego udziału w III Edycji Ogólnopolskiego Konkursu IT organizowanego w Ramach Warszawskich Dni Informatyki 2016.
 • VI Edycja Międzynarodowego Konkursu YPEF Zapraszamy do udziału w konkursie YPEF! Poznajcie piękno i różnorodność lasów Europy, spotkajcie rówieśników z innych krajów europejskich! Termin przyjmowania prac – do 22 kwietnia 2016 r. Zapraszamy! Towarzystwo Przyjaciół Lasu.
 • "Kocham cię i...Włocławek" Prezydent Miasta Włocławek Marek Wojtkowski zaprasza do wzięcia udziału w walentynkowym przedsięwzięciu p.n. "Kocham cię i...Włocławek", które odbędzie się 14 lutego (niedziela) 2016 roku w godz. od 14:00 do 18:00 na Placu przy CH Wzorcownia.
 • "Filmowe Nowele Henryka Sienkiewicza" - konkurs MEN i Ambasady RP w Bernie Zachęcamy do udziału w konkursie Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ambasady RP w Bernie - "Filmowe nowele Henryka Sienkiewicza". Konkurs jest skierowany do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Zgłoszenia od dziś (13 listopada) do końca roku (do 31 grudnia).
 • Olimpiada Innowacji Technicznych i Wynalazczości, Blok B - Wynalazczość - Jak co roku uczniowie Zespołu Szkół Elektrycznych mają okazję uczestniczyć w Olimpiadzie Innowacji Technicznych i Wynalazczości; Blok B - Wynalazczość, której organizatorem jest Polski Związek Stowarzyszeń Wynalazców i Racjonalizatorów pod patronatem Ministerstwa Gospodarki, Prezesa Urzędu Patentowego i Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Olimpiada rozwija pasję i kształtuje umiejętności samodzielnego zdobywania wiedzy a tym samym wyznacza drogę do ścisłej współpracy z wyższymi uczelniami. Dodatkowo finaliści Olimpiady zwolnieni sa z części pisemnej egzaminu zawodowego. Chętni proszeni są o zgłaszanie się do p. Wojciech Syska (sala 415).
 • Przed nami XLII Olimpiada Wiedzy Technicznej - Rusza XLII Olimpiada Wiedzy Techniczne, której organizatorem jest Federacja Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT pod patronatem Ministerstwa Gospodarki. Olimpiada rozgrywana jest w dwóch grupach tematycznych, w tym elektryczno-elektronicznej. I stopień (szkolny) odbędzie się 23 października 2015r. i będzie polegał na rozwiązaniu testów i zadań. Chętni proszeni są o zgłaszanie się do p. Tomasza Maciejewskiego (sala 255).
 • Konkurs na plakat lub pracę publicystyczną - Zapraszamy do udziału w konkursie "Jakie predyspozycje i umiejętności zawodowe są szczególnie pożądane przez pracodawców?", którego efektem będzie wykonanie przez uczestników plakatu lub pracy publicystycznej. Organizatorem konkursu jest Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego we Włocławku. Konkurs trwać będzie od 05.10.2015 do 31.10.2015 r. Szczegóły konkursu http://ckziu.wloclawek.pl/ Koordynatorem konkursu w Zespole Szkół Elektrycznych jest p. Tadeusz Wojciechowski.
 • Konkursy z języka angielskiego - W roku szkolnym 2015/2016 proponujemy udział w różnego rodzaju konkursach z języka angielskiego: 40 Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego - Terminy konkursu: I etap (szkolny) 16 listopada 2015 r. o godz. 9:00 uczniowie piszą pracę pisemną (test). Na rozwiązanie pracy należy przeznaczyć 60 min. Zgłoszenia: do 15 października u opiekuna pani Agnieszki Kaczorowskiej. Najbardziej prestiżowy konkurs języka angielskiego w Polsce. Konkurencja jest bardzo duża, ale znalezienie się w finale oznacza zdobycie indeksu Filologii angielskiej, Amerykanistyki, Lingwistyki stosowanej i wielu innych pokrewnych kierunków na dowolnej uczelni w Polsce. Kujawski Konkurs Języka Angielskiego - Termin konkursu: II semestr roku szkolnego 2015/2016 (dokładna data zostanie podana w późniejszym terminie). Głównym organizatorem konkursu jest PWSZ we Włocławku. Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych dla klas pierwszych organizowany przez IVLO im. K.K. Baczyńskiego - Termin konkursu: I semestr 2015/2016. Zgłoszenia: do końca października u opiekuna pani Agnieszki Kaczorowskiej.

 


do góry

 

© Copyright Zespół Szkół Elektrycznych 2021

Technikum nr 4, Szkoła Branżowa I Stopnia nr 3